Biuro Aktywnych Podróży Barents.pl - Opinie Klientów

Biuro podróży BARENTS.PL - Opinie Klientów:

---

Trekking w Kirgistanie. Wśród Gór Niebiańskich
• Dorota (lipiec 2017): "Nie jestem w stanie słowami opowiedzieć czego doznałam w Kirgistanie. Trzeba tam po prostu pojechać!!! Kto lubi się bardzo zmęczyć, lubi obcować z naturą, spokój, niesamowite widoki, przestrzenie ogromne, to wszystko znajdzie w Kirgistanie. Chciałabym bardzo Wam podziękować za wspaniałą wyprawę! Dzięki za super przewodników, za Natalię (mam nadzieję, że na nas nie narzekała), za Dastana dzięki któremu w górach czuliśmy się bardzo bezpiecznie. Jako kucharz dogadzał nam we wszystkim, jego zupa rybna przejdzie do historii. Podziękowania także dla chłopaków dźwigających nasz dobytek. Impreza udana w 100%."
• Asia (wrzesień 2014): "Cały wyjazd był super i sądzę, że większość będzie tak go wspominała, ja na pewno :)"

---

Spitsbergen - tydzień na Krańcu Północy
• Łukasz (sierpień 2016): "Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Każdy dzień wypełniony od wczesnych do późnych godzin. Codziennie inne atrakcje. Lodowce, opuszczona kopalnia, rejsy statkami, trekkingi po tundrze, miasto Barentsburg oraz słynne Pyramiden. Dopisało mi szczęście i zobaczyłem niedźwiedzia polarnego. Z wycieczki przywiozłem dużo dobrych wspomnień. Nasz opiekun Iwo Gumuła, którego serdecznie pozdrawiam, wykazał się pełnym profesjonalizmem."
• Asia (lipiec 2014): „Fajnie. Oby tak dalej. Myślcie nad nowymi wycieczkami to z chęcią pojadę!”
• Kasia (lipiec 2014): "Wiem o tym, że na pewno wybiorę się z biurem i pilotami Romana jeszcze nie jeden raz!”

---

Gruzja i Armenia - to, co najlepsze z Kaukazu
• Krystyna (październik 2016): "Szanowni Państwo, z satysfakcją dziękuję za to, że wyjazd do Gruzji i Armenii w dniach 17.09. - 02.10. spełnił Wasze obietnice i moje oczekiwania. Pierwszy raz korzystałam z Waszej propozycji i nie zawiodłam się."
• Wioletta (sierpień 2014): „Jestem bardzo zadowolona z wycieczki do Gruzji. Wspaniała atmosfera w kameralnej grupie. Pani Kasia to fantastyczna osoba z pasją. Niekomercyjny charakter wycieczki, nocowanie u gospodarzy. Wspaniały Pan Ksawery Duś. Bardzo dziękuję!”

---

Majówka w Uzbekistanie 2017
• Paulina (maj 2017 r.): "Uzbekistan? Nikt z moich znajomych nie wiedział, gdzie to leży. Sama też nie miałam zbyt wiele czasu, żeby poczytać o tym kraju przed wycieczką, więc nie do końca wiedziałam, czego się spodziewać. Po wycieczce jestem zachwycona tym krajem. Kultura, zabytki, jedzenie, krajobrazy... Wszystko przedstawiliście mi w taki sposób, że chętnie wróciłabym tam jeszcze raz. Noclegi i transport bardzo komfortowe (takich wygodnych busów nigdy nie spotkałam wcześniej). Pilot i przewodnicy lokalni bardzo mili i zaangażowani w swoją pracę. Było po prostu fantastycznie i polecam ten wyjazd wszystkim, którzy zastanawiają się, czy jechać."

Wycieczka do Uzbekistanu
• Anna (maj 2014 r.): "Wycieczka dostarczyła nam wielu wrażeń i już zastanawiamy się nad nowym urlopem. W imieniu swoim chciałam podziękować za doskonały wybór pilotki, p. Magdy Sybickiej. Wykazała się wysokim profesjonalizmem, zimną krwią i doskonałymi zdolnościami organizatorskimi. Szalenie komunikatywna, doskonale nawiązuje kontakt z ludźmi różnych kultur i języków ( i wieku ). Opanowana, ciepła i życzliwa, w pełni oddana swoim obowiązkom."

---

Majówka w Czarnobylu 2017
• Krzysztof (maj 2017 r.): "Majówka w Czarnobylu spełniła wszystkie nasze oczekiwania a nawet je przekroczyła. Bardzo dużą w tym rolę odegrał przewodnik Paweł Gardziej dzięki któremu mogliśmy zobaczyć dużo więcej i bliżej niż się spodziewaliśmy. Polecamy wszystkim (szczególnie z tym przewodnikiem-tak trzymać panie Pawle !"
• Alicja (maj 2017 r.): "Wycieczka do Czarnobyla była bardzo udana. Mogę powiedzieć, że zaskakująco udana. Wielka w tym zasługa naszego przewodnika - Pawła, który mimo młodego wieku okazał się kompetentny, odpowiedzialny i w każdej chwili służył nam swoją pomocą. Dzięki niemu czuliśmy się "zaopiekowani" i udało nam się zobaczyć więcej, niż się spodziewaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia!

---

Mołdawia i Odessa - winnym szlakiem Besarabii
• Jacek (sierpień 2016 r.): Wycieczka do Mołdawii, Naddniestrza i Odessy zorganizowana przez biuro Barents wywarła na mnie ogromne wrażenie. Piękne tereny, które udało się zobaczyć, zwiedzone zabytki, tamtejsi mieszkańcy i ich gościnność to powody dla których warto tam pojechać. Biuro spisało się planując fajną trasę, a pilotka była bardzo kompetentna. Ja miałem jeszcze to szczęście, że trafiłem na fajnych współpodróżników.

---

Kambodża - mały kraj ludzi o wielkich sercach
• Asia (luty 2017 r.): o programie: "Świetnie ułożony, umożliwiający zobaczenie mniej turystycznych a ciekawych miejsc", o pilocie: "Rewelacja, zwiedzanie Kambodży z kimś, kto tam mieszka to "strzał w dziesiątkę."

---

Rowerowy Kirgistan: góry Tien Szan
• Bartosz (sierpień 2016 r.): "Kirgistan na rowerach to przygoda życia :D "

---

Majówka w Gruzji 2015
• Asia (maj 2016 r.): „Wycieczka, Gruzja, Ty – tworzy jedną, nierozerwalną i niewyobrażalnie spójną całość! Na tyle mocno wszystkie doznania siedzą w naszych głowach, że dopiero dziś czuje, iż jestem w stanie jakkolwiek zebrać myśli :) Roman – to Twoja robota – jasna sprawa, nie mniej pokazałeś nam, że przewodnik może być człowiekiem :)! Sukces wyjazdu okrasiłeś w wielkiej części swoją osobą i swoim postrzeganiem Gruzji takie Sakartvelo nam pokazałeś. Takim nas obdarowałeś. Takie, Twoje, piękne, prawdziwe, poruszające…takie zapamiętamy i…do takiego pragniemy wrócić.”

• Ola (maj 2015 r.): „Gruzja z BARENTSEM to prawdziwa przygoda i niezapomniane wrażenia; wystawne supry, piękna miejscowa muzyka i bardzo ciepli ludzie. Cudowny Kazbeg i Tuszetia, niekończąca się ilość gruzińskiego wina, za każdym rogiem przepyszne chinkali i chaczapuri oraz niebanalne towarzystwo Romana (dziękujemy ci bardzo)! Było CUDOWNIE! z całego serca polecam !!! Ja na pewno jeszcze tam wrócę :)”

---

ANKIETA:Wycieczka do Birmy - szlakiem buddyjskich świątyń
1. Jak oceniacie Państwo pilota wycieczki? 5 / 5
2. Czy buli Państwo zadowoleni z zakwaterowania? 4,8 / 5
3. Czy buli Państwo zadowoleni z wyżywienia, które było zawarte w cenie wycieczki? 4,6 / 5
4. Czy wycieczka spełniła Państwa oczekiwania? 4,6 / 5

---

ANKIETA:Spitsbergen - Tydzień Na Krańcu Północy
1. Jak oceniacie Państwo pilota wycieczki? 5 / 5
2. Czy wycieczka spełniła Państwa oczekiwania? 4,9 / 5
3. Czy byliście Państwo zadowoleni z programu wycieczki? 4,9 / 5
4. Czy byli Państwo zadowoleni z zakwaterowania? 4,8 / 5
5. Czy byli Państwo zadowoleni z wyżywienia, które było zawarte w cenie wycieczki? 4,8 / 5

---

ANKIETA: Przedłużone lato w Gruzji (Kaukaz i Morze)
1. Czy byli Państwo zadowoleni z wyżywienia, które było zawarte w cenie wycieczki? 5 / 5
2. Jak oceniacie Państwo pilota wycieczki? 4,8 / 5
3. Czy byli Państwo zadowoleni z transportu? 4,8 / 5
4. Czy wycieczka spełniła Państwa oczekiwania? 4,6 / 5
5. Czy byliście Państwo zadowoleni z programu wycieczki? 4,6 / 5