Dla firm

Organizujemy program podróży idealnie dopasowany do Państwa potrzeb - w każdym miejscu na świecie i dla każdego z Państwa pracowników, partnerów handlowych, klientów lub po prostu dla Was i grupy Państwa przyjaciół.

------------------------------------------------------------------------------------------------

- Firmowe wyjazdy na zamówienie
- Akcje motywacyjne i teambuilding
- Spotkania, konferencje dla sfery handlowej i partnerów V.I.P.
- Akcje specjalne (np. degustacyjne, birdwatchingowe) i tematyczne
- Aktywne i sportowe programy

------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy chcą Państwo odmienić lub zmotywować swojego pracownika, partnera handlowego lub sprzedawcę? Zwiększyć efektywność grupy pracowników? Zrobić wrażenie na swoim potencjalnym partnerze handlowym? Organizują Państwo ważne spotkanie lub może konferencję? Znaleźli Państwo idealne rozwiązanie! Oferujemy nietypowe i oryginalne kierunki podróży, różne rodzaje i poziomy usług, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Dzięki naszemu rozeznaniu, mogą sobie Państwo pozwolić na podróż do egzotycznych i nietypowych miejsc, które oszołomią, wywołają respekt w środowisku Państwa konkurencji czy wśród partnerów handlowych, a przede wszystkim - będą niezapomnianym przeżyciem.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Przegląd niektórych naszych ofert (wszystkie przygotowywane i organizowane są z niezwykłą pieczołowitością - ich detaliczny obraz i charakter modyfikowany jest w zależności od preferencji Klienta):

1. Konferencja lub spotkanie handlowe na Arktyce (wariant luksusowy i ekonomiczny).

2. Motywacyjna wyprawa do Gruzji lub Armenii (dopasowanie do jakiejkolwiek grupy).

3. Sam na sam z coachem w górach Kaukazu (uporządkują Państwo myśli, nabiorą Państwo nowej energii)

4. Wieczory w winiarniach na południowych Morawach czy na Węgrzech (urocze i miłe wyróżnienie finansowe)

5. Niezwykła przyroda i regeneracja "na całe życie" czyli warsztaty mindfulness dla biznesmenów i nie tylko

… i wiele innych pomysłów oraz destynacji (takich jak - Bhutan, Zanzibar, Kenia, Kirgistan, Kuba, Namibia, Laos...)

------------------------------------------------------------------------------------------------

Szczegółowy program

1. Konferencja lub spotkanie handlowe na Arktyce (w wariancie luksusowym lub ekonomicznym)

Chcą Państwo wprawić w zdumienie swojego partnera handlowego? Pozwólcie sobie na zorganizowanie spotkania handlowego na Arktyce! Przylecicie wprost na najbardziej wysunięte na północ lotnisko na świece, obradujcie w pomieszczeniach o tradycyjnym, północnym designie lub luksusowych apartamentach z widokiem na zamarznięty fiord i zorzę polarną. Debaty możecie państwo zakończyć po jeździe psim zaprzęgiem do skutej lodem żaglówki. Sezon: grudzień- kwiecień (wersja zimowa), czerwiec-wrzesień (wersja letnia).

Program:
Dzień 1-2
Przylot na Spitsbergen z przesiadką w Oslo lub w Tromso (w przypadku rezerwy czasowej możliwe zwiedzanie miasta), zakwaterowanie, odpoczynek, zwiedzanie Longyearbyen, czas wolny lub spacer)
Dzień 3
Planowane spotkanie lub konferencja, opcjonalnie czas wolny na Spitsbergenie, 1.zima, wiosna: przejażdżka psim zaprzęgiem do zamarzniętej w lodzie żaglówki, nocowanie w niej, przy odrobinie szczęścia obserwowanie białych niedźwiedzi lub zorzy polarnej) lub 2. lato: przejażdżka motorówką po fiordzie ku monumentalnym, nieustannie kruszącym się i wpadającym do wody lodowcom, przy odrobinie szczęścia obserwowanie fok, morsów lub biełuch.
Dzień 4-5
Odlot do domu, ewentualne pozostałe programy fakultatywne (jazda jeepem, szukanie skamielin, wejście na najwyższą górę w okolicy, rejs łodziami ekspedycyjnymi, zwiedzane starych radzieckich osad górniczych itp.)

Uwaga: konferencje lub spotkania można organizować również w innych miejscach, wedle Państwa życzenia, na przykład w Gruzji, Armenii, na Zanzibarze lub na Lamu, albo w Czeskiej Republice.

---------------------------------------------------------------------------------------------

2.Wyprawa motywacyjna do Gruzji lub Armenii (odpowiednia dla jakiejkolwiek grupy)
Wyprawa może mieć dowolny czas trwania. Tu oferujemy Państwu wariant 12-dniowy (można go skrócić lub wydłużyć).

---------------------------------------------------------------------------------------------

3. Sam na sam z coachem w górach Kaukazu (czas na uwolnienie myśli i nabranie nowej energii)

Odpowiednie dla indywidualnych Klientów lub małych grup (tylko Państwo, coach, koń i miejscowy przewodnik). Wszystko realizowane w spokojnej, relaksującej atmosferze. Pobyt można przedłużyć lub skrócić, czas wyjazdu: czerwiec-wrzesień. W przypadku zainteresowania możemy postarać się o osobistego, doświadczonego coacha.

Program:
Dzień 1-2
Nocny odlot do Gruzji, zakwaterowanie, odpoczynek, zwiedzanie Tbilisi, podróż jeepem do górskiego regionu- Tuszetii, tradycyjna kolacja typu supra na powitanie.
Dzien 3-5
Podróż po odległych dolinach, podczas której koń niesie bagaże.W czasie trekkingu realizacja coachingu, zwiedzanie wiosek, nocleg u miejscowych Gruzinów, wszystko w atmosferze spokoju i relaksu, bez pośpiechu i hałasu.
Dzień 6-7
Odjazd z Tuszetii do stolicy winnego regionu- Kachetii, degustacja wina, odpoczynek po trekkingu. Odjazd prosto na lotnisko i odlot do domu. Powrót w godzinach porannych siódmego dnia.

-----------------------------------------------------------------------------------------

6. Aktywny Teambuilding w Gruzji (w jeepach, konno, plażowanie i odpoczynek nad morzem)

Program:
Dzień 1-2
Przylot do Gruzji, zakwaterowanie, odpoczynek, śniadanie, zwiedzanie Tbilisi. Wieczorny odjazd klimatyzowanym,nocnym pociągiem- podroż pierwszą klasą do Zugdidi.
Dzień 3-4
Odjazd do Górnej Swaneti, położonej w górach Kaukazu. Zajęcia do wyboru: turystyka górska, jazda w jeepach, spacery, trekking, jazda rowerem, jazda konna, w zimie narciarstwo itd.)
Dzień 5-6
Spotkanie z Morzem Czarnym, hotel na plaży z namagnesowanym czarnym piaskiem, zajęcia i sport wodny (jazda motorówką, skuterem, skoki ze spadochronu, spacery, odpoczynek, kąpiele itd.)
Dzień 7-8
Nocna podróż do Tbilisi pociągiem wyposażonym w wagon sypialny pierwszej klasy. Popołudnie w mieście, zakup pamiątek, wizyta w łaźniach siarkowych. Ostatnia wspólna kolacja z widokiem na miasto, odlot do domu, przylot do Polski - około 8 rano.

----------------------------------------------------------------------------------------

Dla grup
Wycieczki na zamówienie
Organizacja oryginalnych usług i wyrobów od miejscowych partnerów

Dla niezależnych podróżników
Pośrednictwo w usługach (przeloty, transport itp.)

Dla szkół
Szkolne wycieczki

Dla VIP-ów
Organizacja nietypowych spotkań handlowych
Organizacja wydarzeń związanych z filmowaniem, fotografowaniem i innymi aktywnościami
Ekspedycje i wyprawy
Prywatne wydarzenia