fbpx Dla firm | Wycieczki do Gruzji, Armenii, Wyprawy na Spitsbergen, do Kirgistanu, Trekking

Dla firm

dla-firm
OFERTA DLA FIRM I ZORGANIZOWANYCH GRUP ZNAJOMYCH

Biuro Aktywnych Podróży Barents.pl specjalizuje się w organizacji wyjazdów grupowych, indywidualnych i na zamówienie. Na przestrzeni 7 lat zrealizowaliśmy przeszło 20 wyjazdów integracyjnych i nagrodowych dla firm oraz kolejnych kilkanaście wyjazdów na zamówienie dla grup znajomych.

W każdym miejscu na świecie i dla każdego z Państwa pracowników, partnerów handlowych, klientów lub po prostu dla Was i grupy Waszych przyjaciół zorganizujemy program podróży idealnie dopasowany do Państwa potrzeb!

• Firmowe wyjazdy na zamówienie
• Akcje motywacyjne i teambuilding
• Spotkania, konferencje dla sfery handlowej i partnerów V.I.P.
• Akcje specjalne (np. degustacyjne, birdwatchingowe) i tematyczne
• Aktywne i sportowe programy

Chcą Państwo nagrodzić lub zmotywować swojego pracownika, partnera handlowego lub sprzedawcę? Zwiększyć efektywność grupy pracowników? Zrobić wrażenie na swoim partnerze handlowym? Organizują Państwo ważne spotkanie lub konferencję? Znaleźli Państwo idealne rozwiązanie! Oferujemy nietypowe i oryginalne kierunki podróży, różne rodzaje i poziomy usług, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Dzięki naszemu rozeznaniu, mogą sobie Państwo pozwolić na podróż do egzotycznych i nietypowych miejsc, które oszołomią, wywołają respekt w środowisku Państwa konkurencji i wśród partnerów handlowych, a przede wszystkim - będą niezapomnianym przeżyciem.

Przegląd niektórych naszych ofert (wszystkie wyjazdy przygotowywane i organizowane są z niezwykłą pieczołowitością - ich detaliczny obraz i charakter modyfikowany jest w zależności od preferencji Klienta):

• Konferencja lub spotkanie handlowe w Arktyce (wariant luksusowy i ekonomiczny).
• Motywacyjna wyprawa do Gruzji lub Armenii (dopasowanie do jakiejkolwiek grupy).
• Sam na sam z coachem w górach Kaukazu (uporządkują Państwo myśli, nabiorą Państwo nowej energii).
• Wieczory w winiarniach na południowych Morawach czy na Węgrzech (urocze i miłe wyróżnienie finansowe).
• Niezwykła przyroda i regeneracja "na całe życie" czyli warsztaty mindfulness dla biznesmenów i nie tylko.
… i wiele innych pomysłów oraz destynacji (takich jak - Uzbekistan, Kirgistan, Kamczatka, Kambodża, Ukraina...)

Przykładowe programy:

Program-1
Program-2
Program-3

grupy Dla grup:
• Wycieczki na zamówienie.
• Wyjazdy o charakterze objazdowym (zwiedzanie), rowerowym, trekkingowym i ekspedycyjnym.
• Organizacja oryginalnych usług i wyrobów od miejscowych partnerów.

samodzielni-podroznicy Dla niezależnych podróżników:
• Pośrednictwo w usługach (przeloty, transport lokalny, zakwaterowanie, przewodnicy lokalni, itp.).

szkoly Dla szkół:
• Wycieczki szkolne.

vip Dla VIP-ów:
• Organizacja nietypowych spotkań handlowych.
• Organizacja wydarzeń związanych z filmowaniem, fotografowaniem i innymi aktywnościami.
• Ekspedycje i wyprawy.
• Prywatne wydarzenia.

relacje
RELACJE Z WYBRANYCH PODRÓŻY FIRMOWYCH I GRUPOWYCH:

wyjazd firmowy Wyjazd do Gruzji "Z Vienna Life zdobywaj szczyty!" 28.07. - 6.08.2017 r.
Na zlecenie i we współpracy z Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group mieliśmy przyjemność opracować i zrealizować firmowy wyjazd do Gruzji "Z Vienna Life zdobywaj szczyty!", podczas którego pracownicy Vienna Life stanęli między innymi na jednym z najwyższych szczytów Kaukazu - Kazbeku (5033 m n.p.m.)! Piękne górskie widoki, niesamowite emocje, wspaniałe zabytki, gruzińska gościnność i lokalna kultura - tym przywitała uczestników wyjazdu Gruzja. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyjazdu: Z Vienna Life zdobywaj szczyty!

wyjazd firmowy Wyjazd na Spitsbergen dla TOP dealerów Warta 10-14.09.2018 r.
Na zlecenie TUiR WARTA S.A. zrealizowaliśmy wyjazd dla TOP dealerów na Spitsbergen. Wycieczka miała na celu pokazać różnorodność i unikatowość Arktyki. Podczas kilku dni na krańcu Europy, uczestnicy zwiedzili m.in. stolicę Longyearbyen z jej atrakcjami, nocowali w rosyjskim mieście-widmie Piramida, podczas trekkingu odwiedzili naukowców z Polskiej Stacji Polarnej Petuniabukta, a podczas rejsu podpłynęli do czoła lodowców.

wyjazd firmowy Wyjazd dla Agentów TUiR WARTA S.A. do Gruzji 11-14.10.2018 r.
Na jesień 2018 r. zrealizowaliśmy wyjazd nagrodowy dla Agentów TUiR Warta do Gruzji. Podczas wycieczki uczestnicy mieli okazję poznać piękno gór Kaukazu, winny region Kachetię z degustacją lokalnych win, tętniącą życiem stolicę Gruzji - Tbilisi czy też zabytki Kutaisi i industrialne pozostałości Cziatury. Wielosetletnie zabytki, supry, koncerty lokalnych muzyków i rewelacyjna gruzińska kuchnia były codziennością dla uczestników, przez te kilka wspaniałych dni na Kaukazie.

wyjazd firmowy Wyjazd dla Agentów TUiR WARTA S.A. do Gruzji 11-14.10.2018 r.
Na jesień 2018 r. zrealizowaliśmy wyjazd nagrodowy dla Agentów TUiR Warta do Gruzji. Podczas wycieczki uczestnicy mieli okazję poznać piękno gór Kaukazu, winny region Kachetię z degustacją lokalnych win, tętniącą życiem stolicę Gruzji - Tbilisi czy też zabytki Kutaisi i industrialne pozostałości Cziatury. Wielosetletnie zabytki, supry, koncerty lokalnych muzyków i rewelacyjna gruzińska kuchnia były codziennością dla uczestników, przez te kilka wspaniałych dni na Kaukazie.

wyjazd firmowy Wyjazd dla Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Gdańsku do Gruzji 8-17.06.2018 r.
Wiosną 2018 r. zorganizowaliśmy wyjazd dla pracowników Lasów Państwowych i ich rodzin do Gruzji. Program wycieczki obejmował Gruzję Wschodnią - Tbilisi, Gruzińska Droga Wojenna, Stepancminda, Tuszetia z Omalo, Dartlo i Czeszo, winna Kachetia, Sighnaghi i Udabno. Wyjazd obfitował w liczne spotkania z lokalnymi społecznościami, degustacjami kaukaskiej kuchni i win oraz atrakcje, takie jak emocjonujące 4x4 przełęczami Wysokiego Kaukazu.